Konferenciát tart január 19-én a Mindenegyüttmegy Egyesület arról a fiataloknak szóló, és környezetvédelmi témákat kidolgozó kézikönyvről, amelyet az elmúlt két évben négy másik ország civil szervezeteinek szakértőivel együtt dolgozott ki. A nyolc modulból álló kézikönyv elsősorban a hulladékgazdálkodással és az ahhoz kapcsolódó kérdéskörökkel foglalkozik. A konferencia időpontja: január 19. vasárnap 15:00 – 18:00. Helyszíne az AGORA Mozgástér. A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Kapcsolatfelvétel: info@megyesulet.hu Tovabbi részletek a Don’t waste it előzetesében.