Cégünk tájékoztatást adott ki az útviszonyok kapcsán arról, hogy azokon a településeken, településrészeken, utcákban, ahol az ingatlanok az időjárási viszonyok miatt ahulladékszállító gépjárművel nem közelíthetőek meg, utólag fogják elvégezni az elmaradt hulladékgyűjtést — a szállítási üzem kapacitásától függően — a lehető legrövidebb határidőn belül. Közleményünket az Üj Dunántúli Napló és a BAMA is (kivonatosan) közölte Világvége hangulat? felcímmel.
Érdekesség, hogy az Önkormányzat lapja, a PécsMa közleményünket nem méltatta figyelemre.Persze, a Pécs Aktuál sem, de ettől már farizmunk sem rezdül.