Kedves Kollégák!
Szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy
2025. május 20.
a végső határideje az adó 1%-ról rendelkezni.
Aki még teheti, hogy a Tőle amúgy is levonásra kerülő adója 1 %-át célzottan juttassa egy számára szimpatikus szervezetnek, az feltétlenül tegye meg! Így a bérünkből levont összeg visszanyerhető bizonyos értelemben.
Ez leginkább akkor igaz, ha olyan alapítvány felé irányítjuk az 1%-unkat, ami tulajdonképpen nekünk tud visszaadni picit más formában. A Dél-Kom a Sportért és Tanulásért Alapítvány éppen ezen dolgozik, hogy Társaságunk munkavállalóit segítse. Ehhez tudtok forrást biztosítani az adótokkal.
Jó szívvel bátorítalak Benneteket, hogy nyilatkozzatok! Ne hagyjátok veszni, ami itt tatható!
Ha van Bennünk bizalmatok, megköszönjük a felajánlásotokat!
Lévayné Hajdics Katalin
kuratóriumi elnök
Minden részlegre juttatunk nyomtatványt, amin nyilatkozni lehet, de itt csatolva is megtalálod. Azt borítékba téve és a ragasztásnál aláírva lehet leadni. Ha hozzám bejuttatjátok a héten, szívesen beviszem én is a NAV ügyfélszolgálatára. Illetve elektronikusan talán még egyszerűbb, ha van ügyfélkapud.
Adószámunk: 19328816-1-02