A MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. (MOHU) tájékoztatta a Tolna vármegyei sajtót az italcsomagolás-visszaváltási rendszerről. Mint hangsúlyozták, a boltok csatlakozása önkéntes, és a tapasztalatok szerint a kisebb településeken gyakran maguk a vásárlók kérik, hogy az adott bolt is kapcsolódjon a rendszerhez, így helyben is lehetőség nyílik a visszaváltásra. A MOHU várja a boltok csatlakozását, így Tolna vármegyében is várhatóak további REpontok a jövőben. Részletek a Teol tegnap délutáni kiadásában.