Elindult a jelentkezés a 2025-ös Európai Hulladékcsökkentési Hétre, amelyet november 22–30. között rendeznek meg – jelentette be Raisz Anikó, az Energiaügyi Minisztérium államtitkára. A kampány idei központi témája az elektromos és elektronikai hulladékok megelőzése és tudatos kezelése. Magyarország 13. alkalommal vesz részt a programban, amelyhez közigazgatási szervek, civil szervezetek, vállalatok, intézmények és magánszemélyek is csatlakozhatnak november 5-ig a szelektalok.hu oldalon.