A 7lll00 számolt be róla, hogy s bányászvárosban megkezdte a feleslegessé vált fenyőfák begyűjtését vállalatunk. A gyűjtés január 31-ig az egyes településekhez, utcákhoz tartozó kommunális hulladékszállítási napokon, kapacitástól függően történik – emelte ki a lap. A szerkeztőség által jegyzett cikk forrásként (átkattintási lehetőséggel is) cégünk web-oldalára hivatkozik.