Kedves Kollégák!
A szerverek átrendeződésekor szembesültek az informatikus kollégák azzal, hogy sokaknak a szerveren került mentésre nagy mennyiségű személyes dolga. Nyomatékosan szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy a munkahelyi számítógép munkahelyi tevékenység végzésére szolgál. Kérném, hogy a szerverre mentett személyes holmikat távolítsátok el. Ugyanez vonatkozik a gépre mentésre is.
Főszabály, hogy semmilyen személyes ne legyen elérhető a munkahelyi eszközökön!
Ha mégis feltétlenül, vagy csak ideiglenesen, de menteni kell valahova, akkor az a gépre történjen a „C” meghajtón egy „saját” mappába.
Fentiek betartása alapvetően is elvárható, de a jelenleg kialakítás alatt lévő kiberbiztonsági körülmények is ezt követelik meg Tőlünk.
Előre is köszönöm az együttműködést!
Lévayné Hajdics Katalin
adminisztrációs koordinációs vezető
