A hétvégén kellemes napsütésben élvezhettük a közelgő tavasz ígéretét. Viszont, ha már tavasz, akkor itt a palántázás, az ültetés ideje. A kertészkedők nagy örömére igazi „Pécsi Zöldkomposzt” vásárolható a Dél-Kom Nonporofit Kft. Kökényi Regionális Hulladékkezelő Központjában ömlesztett kiszerelésben – írta tegnap esti kiadásában a BaHír. A lap a komposzt felhasználhatóságáról és tulajdonságairól is viszonylag bő terjedelemben ad számot.