A hulladékgazdálkodásnak a Mohu, a térségnek Kaposvár a tehertétel – állította a Népszavában ma megjelent interjújában Prukner Gábor, Kaposmérő 2010 óta regnáló jobboldali polgármestere. Kaposmérőre ismét betette a lábát a hulladékmaffia. Anélkül, hogy településünket értesítették volna, a begyűjtést a KHG (Kaposvári Hulladékgazdálkodási Nkft.) gépjárművei végezik. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy Kaposmérő érdekérvényesítő képessége sokkal kisebb, mint fél Zala megyének, ezért nem bíztatom a kaposmérői polgártársaimat, hogy tüntessünk, vagy a gépjárművek elé feküdjünk tiltakozásul, hátha még elütnének bennünket. A sírunkra ráírnák: járulékos veszteség – ilyenekkel találkozik az olvasó, minekutána a KHG kiszorította az eredeti szolgáltatót a településről.