Úgy látszik, a Karácsony elmúltával Budapest főpolgármestere is átlapozhatta az újságokat, és talán észrevette, hogy megváltozott a lomtalanítás rendszere az általa vezetett településen. Ma reggeli Facebook-bejegyzése főleg politikai fröcskölődés, érdemi javaslatot nem tartalmaz. A 24.hu kommentár nélkül közli a bejegyzés tényét és az izgalmasnek nem mondható megállapításokat.