Kedves Kollégák!
Örömmel osztjuk meg Veletek, hogy az idei tanszerosztásnak köszönhetően 112 gyermeknek tudtunk boldog, gondtalan iskolakezdést biztosítani.
A kiosztott csomagok a Dél-Kom Sportért és Tanulásért Alapítvány, a szakszervezet és kollégáink adományainak jóvoltából állt össze. Több mint 500.000 Ft értékben vásároltunk tanszereket, így az alábbi évfolyamok diákjai kaptak csomagot:
- osztály: 15 fő
- osztály: 14 fő
- osztály: 20 fő
- osztály: 19 fő
- osztály: 9 fő
- osztály: 15 fő
- osztály: 8 fő
- osztály: 12 fő
Hálásan köszönjük minden Kollégának, aki hozzájárult, hogy a gyerekek mosolyogva kezdjék az új tanévet!
