Kedves Kollégák!
Mint tudjátok, 2025. január 16. napján megszűnik az ügyfélkapu és helyébe átmeneti megoldásként az ügyfélkapu+, majd a digitális állampolgárság lép. Előbbi igénylése megvalósítható elektronikusan, de utóbbi csak a kormányhivatalokban személyesen.
A Kormányhivatal lehetőséget tud biztosítani arra, hogy a DÁP (digitális állampolgárság) hivatali ügyintézését kökényi kiszállással biztosítsa a Dél-Kom Nonporift Kft. kökényi telephelyén, amennyiben erre van legalább 50 fő érdeklődő. Az ügyintézés kb. 5 percet vesz igénybe. Kérném, hogy akit érdekel a lehetőség, az alábbi elérhetőségen írja be magát vagy jelezze felém, hogy lássam az érdeklődők létszámát. Ennek birtokában igyekezni fogok egy januári, de legkésőbb februári dátummal kormányhivatali buszt igényelni a telephelyünkre, hogy munkaidőben minden jelentkező munkavállaló számára realizálódni tudjon a DÁP.
delkom/Hajdics Kata/DÁP/érdeklődők.xlsx
