Az Önkormányzat tájékoztatta hírfelületein a település lakosságát, hogy a szelektív hulladékgyűjtő edények átvételére már nincsen lehetőség. A megmaradt hulladéktárolókat a Dél-Kom Nonprofit Kft. elszállítja. A hírforrás egyben a baksai hulladékszállítási menetrendet is közli.
