Példaértékű kezdeményezésben vettek részt a PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Babits Mihály Gimnáziumának tanulói. A diákok a kötelező 50 órás közösségi szolgálat keretében hulladékpapírból, fűrészporból és vízből egy teljes fűtési szezonra elegendő fűtésrásegítő papírbrikettet gyártottak le – számolt be az egyetem közleményében. Részletekkel a PécsMa szolgál.