A bama.hu a múlt héten immár harmadszor foglalkozott a reggeli forgalomban feltűnő kukásautókkal Pécsen– úgy tűnik, a téma kimeríthetetlen és igazán felkeltette az érdeklődésüket. A szerkesztőség ezúttal felkereste Társaságunkat is amely válaszában hangsúlyozta, hogy a belvárosban kora reggel zajlik a szállítás, mert ekkor a legkisebb a forgalom, így biztosítható a munka zavartalan elvégzése. A cikkben szóba került a gyűjtőedények sérülése is, amit minden esetben kivizsgálunk, és a szabályozások alapján döntünk a cseréről vagy javításról. Öt évnél régebbi edényeknél a meghibásodás természetes elhasználódásnak minősül, a nem szabványos edények sérüléséért pedig nem vállalható felelősség. Az ügyben felkeresték a Baranya Vármegyei Kormányhivatal fogyasztóvédelmi osztályát is, így előfordulhat, hogy egy negyedik számú cikk is megjelenik a témában.