Térségünkben egyelőre marad a lomtalanítás – írta az Új Harkányi Hírek. A lap arra reagált, hogy az utóbbi időben világossá vált: Budapesten megszűnik a népszerű hulladékszállítás hagyományos formája. A kevés háttérinformáció közlése mellett a szerző leszögezte:
először február 5-én az iskola környékén és Terehegyen, 6-án a többi városrészben érkeznek majd a kukába nem tehető, de a ház elé hurcolt szemétért.