A MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. nagyszabású országos flottabővítésének részeként 10 új, környezetkímélő Mercedes kukásautót adtak át Gyöngyösön, több mint egymilliárd forintos beruházással. Az EURO 6E besorolású járművek csökkentett károsanyag-kibocsátással, fejlett biztonsági rendszerekkel és kényelmes munkakörülményekkel támogatják a hatékonyabb és fenntarthatóbb hulladékszállítást. A fejlesztés az elöregedett, 15 éves átlagéletkorú géppark cseréjét jelenti, javítva a szolgáltatás minőségét és a dolgozók munkafeltételeit.