Kedves Kollégák!
Az idei év a Dél-Kom Nonprofit Kft. számára számos gazdasági és működési kihívást tartogatott. A nehézségek ellenére fontosnak tartottuk, hogy az év végéhez közeledve – lehetőségeinkhez mérten – egy kis plusz támogatással fejezzük ki megbecsülésünket.
Ennek keretében a Multipay- és a SZÉP-kártyákra is biztosítunk egy reményeink szerint hasznos juttatást, amely 2025. december 19-ig megérkezik a kártyákra.
Bízunk benne, hogy ez a támogatás hozzájárul ahhoz, hogy az ünnepi időszak kicsit könnyebb és örömtelibb legyen számotokra.
Köszönjük az egész éves elkötelezett munkátokat, kitartásotokat és az együttműködéseteket!
Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánunk mindenkinek!
Pécs, 2025. december 17.
Biró Péter Dr. Leitol Csaba
ügyvezető ügyvezető
