A Dél-Kom Nonprofit Kft. képviselői egyeztetést folytattak Gál Krisztiánnal, Pécsvárad polgármesterével a település hulladékgazdálkodási kérdéseiről, különös tekintettel a Dombay-tónál fennálló helyzetre – olvasható a bama.hu oldalán. A megbeszélés részeként szeptember 30-án közös bejárásra kerül sor, ahol a hulladéktárolók lehetséges áthelyezését és hosszú távú megoldásokat vizsgálnak. A cél egy tisztább és rendezettebb települési környezet kialakítása.