Valami egészen szörnyű dolog történt Komlón: a hivatalos szezon lejárta, január 31-e után kirakott karácsonyfát még nem szállítottuk el. Erről a világot megrázó, központi problémáról, erről a mély pokolbugyorról balladát írt és videót forgatott a Bama avatott munkatársa. A film a képre kattintva el is indul. (via: M.D.)
