Az országos tendenciához igazodva az Egri Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. arról adott tájékoztatást közösségi oldalán, hogy 2025. január 01-től megszűnt a házhoz menő üveghulladékgyűjtés a városban és a város környéki településeken. A közlemény megjelentetésére azért volt szükség, mert sokan reklamálták a szokásos járatokat, illetve szóvá tették azok kimaradását. Részletek az Egri Ügyek felületén.