Bár a Gazdasági Versenyhivatal hozzájárult, hogy a Mol leányvállalata megvegye az elektronikai hulladékokat feldolgozó Metal Shredder Hungary Zrt.-t, nincs teljes összhang az üzlet körül. A HVG értesülései szerint ugyanis a cég eladásának körülményei miatt koránt sincs egyetértés a Shredder tulajdonostársai között, akik körében november vége óta ott van Csányi Sándor, az OTP elnök-vezérigazgatója is. A nagybefektetőnek ezúttal csak kisebbségi részesedése van a Shredderben, így nincs teljes rálátása a cégre, és érdemi beleszólása sincs az üzletbe. Az állami hulladékos koncessziót elnyert olajvállalat mindenesetre tovább terjeszkedik az ágazatban – írja a lap.