Kedves Kollégák!
A Dél-Kom Nonprofit Kft., mint a Pécsi VM Jogú Városi mobiltelefonflottába tartozó cég, 2025 augusztus hónaptól átlép a ONE mobilszolgáltatóhoz.
A céges számokkal kapcsolatban a teendő csupán az lesz, hogy a megadott időpontban a (várhatóan 2 héten belül) kiosztásra kerülő SIM kártyákat kicseréljétek a mobilkészüléketekben.
Egyebekben a szolgáltatás folyamatos lesz. (PIN és PUK kódok Paizs Józsefnél folyamatosan elérhetőek, ha valaki elfelejtené a későbbiekben).
Családi csomagok esetén (flottába bevont családtagok):
- Lehetőség van a TELEKOM-nál maradni a jelenlegi csomagban, változatlan áron. Ez esetben nincs semmi teendő.
- Lehetőség van átmenni a ONE flotta családi csomagjába (mellékelt csomagokkal). Ez esetben munkáltatói igazolást kell kérni a munkaügyről, melynek birtokában lehet a ONE megadott elérhetőségein intézni a számhordozást (egyablakos az ügyintézés, a meghatalmazással a ONE elintéz mindent, TELEKOM-hoz nem kell menni).
Készülékárakról, illetve bármilyen egyéb kérdéssel kapcsolatban Paizs József (paizs.jozsef@delkom.hu, +36 30 220 8707) tud információval szolgálni.
A csomagdíjakról a mellékelt anyagban található bővebb információ!