Kedves Kollégák!
A Dél-Kom Nonprofit Kft., mint a Pécsi VM Jogú Városi mobiltelefonflottába tartozó cég, 2025. augusztus hónaptól átlép a ONE mobilszolgáltatóhoz.
A céges számokkal kapcsolatban a teendő csupán az lesz, hogy július 31-én este 8 órakor a napokban kiosztásra került SIM kártyákat kicseréljétek a mobilkészüléketekben.
Maga az átállás július 31. este 8 és éjfél között zajlik le, de előre láthatólag 20:30 körülre már végigfut, így ettől az időponttól kezdve már működnek az új SIM kártyák.
Akinél ez nem történik meg azoktól a következőket kérjük:
1. Készülék újraindítás (az esetek nagy részében ez megoldja a problémát)
2. Kérjük ellenőrizd, hogy az általad használt készülék kártyafüggetlen-e.
3. Kérjük ellenőrizd, hogy jól van-e behelyezve a SIM kártya.
Amennyiben nem oldódik meg a probléma, kérlek mielőbb jelezd Paizs Józsefnek (+36-30-220-8707, paizs.jozsef@delkom.hu). Sajnos előfordulhatnak hibás SIM kártyák, ezt munkaidőben azonnal tudjuk cserélni!
Egyebekben a szolgáltatás folyamatos lesz. (PIN és PUK kódok Paizs Józsefnél folyamatosan elérhetőek, ha valaki elfelejtené a későbbiekben).
A Családi csomagok esetén (flottába bevont családtagok) a teendők:
- Lehetőség van a TELEKOM-nál maradni a jelenlegi csomagban, változatlan áron. Ez esetben nincs semmi teendő.
- Lehetőség van átmenni a ONE flotta családi csomagjába (mellékelt csomagokkal). Ez esetben munkáltatói igazolást kell kérni a munkaügyről, vagy Paizs Józseftől, melynek birtokában lehet a ONE megadott elérhetőségein (Árkád, Nagy Imre út, dedikált ügyintézők) intézni a számhordozást (egyablakos az ügyintézés, a meghatalmazással a ONE elintéz mindent, TELEKOM-hoz nem kell menni).
Készülékárakról, illetve bármilyen egyéb kérdéssel kapcsolatban Paizs József (paizs.jozsef@delkom.hu, +36 30 220 8707) tud információval szolgálni.
