Kedves Kollégák!
Valószínűleg többen tapasztaltátok, hogy a mára várt bérutalás még nem jelentkezett a számlátokon. Ennek oka – annak ellenére, hogy Társaságunktól elutalásra került a K&H bankszámlánkról a teljes bértömeg -, hogy a K&H Bank nem tudja teljesíteni a bankon kívüli utalásokat technikai okok miatt. Jelen problémának 4 órán belül rendeződnie kell, mert enélkül szerződésszegést követ el a Bank. Ennek fényében kérnénk türelmeteket.
Köszönettel: Vezetőség