Február 5-én és 6-án esedékes az év első lomtalanítása Harkányban. A Dél-Kom a második félévvel kapcsolatban nem árul el semmit, így az a biztos, ha most teszi ki a szemetet a ház elé! – összegzi a híreket és a várható történéseket az Új Harkányi Hírek. A lap számba veszi a kétnapos menetrend állomásait, és néhány alapszbályt is ismertet ezzel a huzlladékszállítási közfeladattal kapcsolatosan.