Kedves Kollégák!
Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. tájékoztatása alapján 2025. november 26-án (szerdán) 8:30 és 13:30 között áramszünet lesz a Kökény RHK telephelyén. Az áramszünet ideje alatt nem lesz elérhető az áramellátás, így nem fognak működni az üzemek, a szerverek (levelező rendszer, Opal, Servantes), valamint a fűtés és a melegvíz-szolgáltatás sem.
A Vezetőség döntése értelmében az érintett munkakörökben dolgozó munkavállalók számára erre a napra vonatkozóan, kötelező szabadság kerül elrendelésre. Kivételt képeznek azok a munkavállalók és részlegek, ahol a munkatevékenység átszervezéssel megoldható, illetve nem érintettek az áramszünetben.
Megértéseteket és együttműködéseteket köszönjük!