– írta meg ma reggel pajkosan az Új Dunántúli Napló és a BAMA. Tóth Dávid cikkéből persze kiderül, hogy nem az üvegvisszaváltásról, hanem áltralában az italcsomagolkásról van szó, és nem a visszaváltás, hanem a guberálás lehet, adott esetben, büntetendő.
Vajon élnek-e még újságírók Pécsett?