Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata, az ÉAK Nonprofit Kft. és a NYÍRVV Nonprofit Kft. 2025. január 6. és január 18. között karácsonyfagyűjtő akciót szervez. Az akció ideje alatt minden egyes – Korányi F. u. 3., valamint Kerék u. 1. sz. alatti Hulladékudvarokba – beszállított vágott karácsonyfáért 1 db ÉAK-nyereményszelvényt kapnak a résztvevők, amivel sorsoláson vesznek részt, és ajándékokat nyerhetnek. A kezdeményezésről a hazai hulladékos szakportál, a Don’t waste it adott hírt.
