Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
A vásárlók szeme láttára vitték vissza az utcán hagyott szemetet egy ruhaboltba Terézvárosban – hírösszefoglalónk | Dél-kom Intranet


A Soproni Tamás vezette terézvárosi önkormányzat bejegyzése szerint észrevették, hogy egy Andrássy úti ruhaboltból az utcára tették ki a számukra már nem kellő csomagolóanyagot, ezért pénteken a vásárlók szeme láttára visszaadták a zsákokba csomagolt szemetet. A VI. kerület oldalán azt írták, hogy kameráik, munkatársaink látják, honnan kerül az utcára a szemét, így ha valaki egyszerűen csak kiteszi azt az utcára vagy a kukák mellé (ahonnan a kukások nem viszik el), akkor nem fogják megoldani az elszállítást, nem feladatuk, ezért

a kollégáink fogják, és visszaviszik oda, ahonnan jött. Ha kevés a kuka, akkor be kell szerezni többet, az üzleteknek sajátot, hogy beleférjen minden. Az utca nem szeméttároló

– üzenték a 24.hu hasábjain keresztül