Lomtárnak használják a társasházi kukákat egyesek – a minap például matracok kerültek ki egy autóból egy Maléter Pál utcai tömbház kukája mellé. Az illegálisan kihelyezett lomok nem csak elcsúfítják a környezetet, de elszállításukért fizetnie kell a társasháznak – bosszankodik hét végén nyilvánosságot kapott levelében a BAMA olvasója..A nagy nevettető, Wald Kata rovatának újabb kitalált postája nem is volna említésre méltó, ha a szerző nem keverné össze ismét, immár ki tudja, hányadszor, a hulladékudvart a hulladéklerakóval.