Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
A behajtás egy elmaradt számla miatt is elindulhat | Dél-kom Intranet


A bama.hu beszámolója szerint több pécsi ügyfél szembesült azzal, hogy korábbi, néhány ezer forintos elmaradásukat a DHK Hátralékkezelő Zrt.-hez került behajtásra. Az esetek egy része egy évnél is régebbi csekkbefizetések elmaradásából eredhetett, amelyeket azóta az ügyfelek ugyan rendezték, a tartozás átadásáról azonban sokan nem kaptak tértivevényes értesítést. Társaságunk a bama.hu megkeresésére közölte, hogy az eljárás a MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. hatáskörébe tartozik. A DHK tájékoztatása szerint az ügyfelek jelenleg az ő számlájukra fizethetik be a tartozásokat, kamat- és ügyvédi díj felszámítása nélkül. A bama.hu azt javasolja az ügyfeleknek, hogy keressék fel a Dél-Kom ügyfélszolgálatát, akár személyesen, akár telefonon, és ellenőrizzék, van-e elmaradásuk, mivel a hivatalos értesítések hiánya miatt előfordulhat, hogy sokan nincsenek tisztában a folyamat állásával.