Azok a vállalatok, amelyek működése más történelmi korban kezdődött és mind a mai napig fent tudták tartani a működésüket a körülöttük lévő infrastruktúra változásával, a jövőnk letéteményesei – mondta a Nemzetgazdasági Minisztérium iparügyekért felelős helyettes államtitkára a hét végén Győrben.

Nagy Ádám a Győri Hulladékgazdálkodási (GYHG) Nonprofit Kft. 75 éves jubileumi ünnepségén hangsúlyozta: ha az elődök által örökül hagyott múlt olyan emberek kezébe kerül, akik egy vállalat vezetését felelősségteljesen, az innovációra törekedve és a munkatársaik mindennapi életére nagy figyelmet fordítva vezetik, akkor azt a múltat átörökítik a jelenbe. Egyúttal leteszik a következő generációnak szóló jövő alapköveit is. Nagy Csaba, a GYHG ügyvezető igazgatója beszédében felelevenítette a cég történelmét és bejelentette, hogy elindul a GYHG Next elnevezésű szakmai programjuk a modern hulladékgazdálkodási eljárások alkalmazása érdekében. Részleteket azonban (legalábbis a Don’t waste it szerint) nem árult el.