A Dél-Kom Nonprofit Kft. korábban felhívta a lakosság figyelmét, hogy január 1-től több Baranya vármegyei településen is módosulnak a hulladékszállítási napok – írja Tóth Viktória a BAMA tegnapi és az Új Dunántúli Napló ma reggeli kiadásában. Ez helyenként Szigetvár esetében is így van. Mint arról a város honlapján is tájékoztatták a lakosságot, a Szigetváron, Szigetvár-Becefán és Szigetvár-Zsibóton élő ingatlanhasználók a szállítási napok változásáról több esetben késve értesültek. Így az érintettek esetlegesen keletkezett többlethulladékot a következő – immár a 2024-es szállítási menetrend szerinti – szállítási napon a hulladékgyűjtő edény mellé január 31-ig zsákban kihelyezhetik. További részletek a lapban.