Magyarországon körülbelül 3 milliárd egyszer használatos palack keletkezik évente, írta meg a Népszava. A lap egy egész kolumnát szentelt a visszaváltás kérdésének print-változatában tegnap (szerző: Marnitz István). Az oldal túl sok újdonságot a Dél-Kom Sajtófigyelő rendszeres olvasóinak nem hoz, de messzemenően az egyik legkorrektebb tényfeltáró összefpglaló az utóbbi hónapok sajtóközléseiből.

A cikk internetes változatának melléklete két kis videó is, amelyek lenti képekre kattintva indulnak el.

