Először került nyilvánosságra a 24.hu ma reggeli kiadásában azoknak a benzinkutaknak a listája, ahol visszaváltó autómatákat helyezett üzembe a MOHU. Természetesen kizárólag MOL-kutaakról van szó. Székesfehérvártól délebbre csak egyetlen töltőállomás, egy szegedi érintett a projektben.