Mintha egy horrorfilm kellékei lennének: rejtély, hogyan kerülhetett a Felső-Tápió völgyébe, a folyóhoz közel több mint 10 ezer darabból álló csonthegy. A hátborzongató kinézetű halom, a látvány és a lehetséges környezetszennyezés miatt aggódnak a völgy környékén élők, hogy hogyan kerülhettek oda. A csonthegy mellett ráadásul kialkult egy illegális hulladéklerakó is.
Valaki, vagy valakik nagyon rákattantak a területre
– fogalmazott tegnapi kiadásában a Bors.
Kollégáink felkutatták a bejegyzésben szereplő helyet és helyszíni szemlét tartottak. A Gödöllői Rendőrkapitányság a hulladékgazdálkodás rendjének megsértése miatt büntetőeljárást indított
– válaszolta a lap megkeresésére a rendőrség.
A cikkhez videófelvételt is csatolt a szerző, E.R.A. Csak erős idegzetűeknek ajánlhajtuk.
