A városban korábban több szelektív hulladékgyűjtő szigetet alakítottak ki, melyeket július hónap első napjaiban fel kellett számolni
– nyilatkozta a Harkányi Híreknek Bacsáné dr. Kajdity Petra. Harkány jegyzője kiemelte, erre a nem rendeltetésszerű használat miatt került sor. A szeigetek közvetlen környezete igénytelenül nézett ki, a szemét egy részét a kukák mellé szórták a lakók. Lakossági visszajelzéek hatására most az üveggyűjtő zöld edények visszakerülnek több pontra. A viszonylag korrekt hangvételű cikk föl is sorolja ezeket a pontokat, szól a hulladékudvar lehetséges igénybevételéről is, sőt, átkattintási lehetőséget kínál cégünk honlapjára.