A Villányi Hírmondó értesítette a vráos lakosságát arról, hogy a városban zöldhulladék-elszállíátst végzünk 16-án. A közlemény a fontosabb alapszabályokat is tartalmazza, és fölhívja a lakosság figyelmét, hogy, idézzük:
az Önkormányzat az idei évben már nem végez zöldhulladék szállítást. (sic!)
