A TeSzedd végeztével összegzések jelentek meg jó pár lapban az eredményekről. Mártanovák a NOOL szerint minden eddigi rekordot megdöntött, ami sajnos, nem elsősorban az önkéntesek szorgalmának, hanem az egyre szaporodó illegális lerakóknak köszönhető. Összeszedték a szemetet Csengődön is, írja a BAON. A KEMMA a császáriak, az infoRábaköz a vitnyédiek áldozatvállalását dícséri. A TuristaMagazin a gödi Homok-sziget megtisztításáról tudósított.