Vannak, akik már elkezdték a kipakolást a kuka mellé
– tudósít a pécsi lomtalanításról az Új Dunántúli Napló és a BAMA so genannte “olvasója”. Egyébként ezúttal Wald Kata nem írt csacsiságot.
Mindenféle kacat éktelenkedik a gyűjtőedénynél. De van ennél nagyobb gond is – fürdőszobafelújítás volt valahol a környéken, legalább is a kidobott ócska mosdókagyló és vécécsésze erről árulkodik. Szerintem régóta tudható, hogy ezeket a hulladékokat nem viszik el a lomtalanítás alkalmával.
Kérdésünk: ha így történt, miért nem készített az olvasó egy fotót legalább? Miért kellett egy kozerv-fénykép az illusztráláshoz?