Ismét téma (melyik héten nem?) a pécsi varjúhelyzet az Új Dunántúli Napló és a Bama felületein. Persze, nyitott kukák, persze, nem gyérítenek, persze, hulladék… A Biokomot persze ismét lehet szidni egy kicsit. A Postabontás rovat állítólagos “olvasója” most azt javasolja:
ha mást nem, akkor fogják be őket (mármint a varjakat – a Szerk.) és exportálják valamennyit, javítva a város, egyébként is megtépázott költségvetését.
Leülhet, idén már nem kell felelnie.