Szokás szerint a nemzeti hulladékgazdálkodás alapkérdéseit feszegeti az Új Dunántúli Napló és a BAMA (szerző: Wald Kata). Többen is írták a Postabontásban – így kezdődik a cikk, ebből lehet tudni, hogy egy árva “olvasói levél” sem érkezett. A szokatlanul enyhe, tavaszias időjárás kicsalogatja az embert a kertbe, sok ilyenkor is a tennivaló, a zöldhulladék begyűjtésére teljesen alkalmas az időjárás. Ezeket mindig el szoktam égetni – írja egy bölcs “előfizető”.