Hogy megy a konyhai zöld- és élelmiszer-hulladék szelektív gyűjtése azokon a területeken, ahol pilot programként már idén januártól bevezették? – erre a kérdésre kereste a feleletet a Telex újságírója, Thüringer Barbara. A kiváncsiságból hosszú, vegyes tapasztalatokat mutató riport lett, amelyben részeleges magyarázatot kapunk az eddigi gyenge eredményekre.