2024. szeptember 18-án üzemlátogatáson vettünk részt a BIOKOM-DÉLKOM Eperfás úti szelektív újrahasznosító telepén a 10. évfolyam természettudományos orientációsaival a földrajz orientáció keretében – írja honlapján a Szent Mór Iskolaközpont. Az Engelné Tóth Klára által jegyzett írás szerint kollégáink bemutatták a műanyag és papírhulladék válogatási rendszerét, valamint ezeknek az anyagoknak a bálázását, és elmesélték, a hulladék felhasználásának további útját. A cikk képekkel, elsősorban emlékképekkel is gazdagon illusztrált.
