Halloween alkalmából számtalan töklámpás díszelgett a kertekben, teraszokon. Az Új Dunántúli Napló és a Bama azt ígéri: segítenek abban, hogy miként lehetne őket újrahasznosítani. A cikk roppant felszínes és eléggé érdektelen. Jönnek az unos untig ismert panelek: egyéni komposztálás, közösségi komposztálás, állatok etetése. Ezenközben a Duna-Ipoly Nemzeti Park felhívást tett közzé, amelyben felhívta a figyelmet, hogy a takarmánytök nem természetes része az erdőnek, mezőnek. A vadállatok egy része ugyan elfogyasztja (pl. a mindenevő vaddisznók), de más fajok megbetegedhetnek tőle. Ha nem tudunk komposztálni, a zöldhulladék elszállításakor vitessük el – tanácsolják.