Fél év után megint behajtanak a Délkom kukásautói, így nem kell már gyalogolniuk a lakóknak az utca végén lévő ideiglenes szemetesekig. A közlekedés pedig egyirányú az Ágoston tér felől a Cserző köz irányába. A Tettye utcán nem áll vissza az egy irányú forgalom, a jövőben is két irányban lehet rajta közlekedni – adta hírül a Pécs Aktuál.