Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Újabb infócsomag a szombati nappal kapcsolatban! | Dél-kom Intranet


Kedves Kollégák!

Közeledik az idei Családi Nap, melyet már mindannyian izgatottan várunk. Szeretnénk néhány fontos információt ismét megosztani veletek az eseménnyel kapcsolatban:

  • Zártkörű rendezvény: Mivel a Családi Nap zártkörű esemény, a karszalag viselése kötelező az esemény teljes területén. A karszalagokat a regisztráció során kapjátok meg,  kollégáink segítenek majd felhelyezni.
  • Parkolás: Idén a parkolás az Expo előtti hatalmas parkolóban lesz biztosítva. Kérjük, vegyétek figyelembe, hogy a rendezvény területére kizárólag a főzőcsapatok és a szervezők járművei hajthatnak be.
  • Főzőcsapatok: Egy nagy sátor áll majd rendelkezésre, amely alá az összes főzőcsapat kényelmesen elfér. Ne aggódjatok az időjárás miatt, eső esetén sem fog senki megázni!
  • Programok helyszíne: Minden programot az Expo területén a Zsolnay teremben tartunk meg, ahol kényelmesen elférünk. Lesz elég ülőhely, sörpadok, valamint jó hangulat és zene is garantált.
  • Tombola: nagyon értékes tombola tárgyaink vannak, minden jelentkező dolgozó és családtagja kap 1-1 db tombolát, melyet névre szólóan a regisztrációkor adunk át.
  • Ingyenes Wi-Fi: Az Expo területén ingyenes Wi-Fi áll majd rendelkezésre, így könnyen tarthatjátok a kapcsolatot, és megoszthatjátok az élményeket. (keressétek a wifi feliratokat a jelszó miatt)

Az időjárás a mostani előrejelzések szerint sem lesz kedvező (borult, hideg idő, kevés csapadékkal), ennek ellenére mindenkit várunk, a programjaink meg lesznek tartva fedett helyszíneken!

 Reméljük, hogy mindannyian jól fogjátok érezni magatokat, és egy felejthetetlen napot töltünk együtt!

Futók felkészülni, holnap hajnali 5-kor rajt a Tüskésréten! Mindent BELE!

Szeretettel várunk mindenkit szombaton!

Szervezők