– legalábbis ezt írta meg a Promotions a hétvégén. Véleményük szerint vannak, akiket hidegen hagy az egész, és a megszokott módon, a (jobb esetben: szelektív) kukába dobják az üdítős, sörös vagy ásványvizes flakont. Erre építve mások bizniszbe fogtak, összeszedik a szabadon fellelhető, 50 forintot érő műanyag palackokat az utcáról, köztéri szemetesből és visszaváltják, kiegészítve a havi betevőt. Egy harmadik csoport egészen másként gondolkodik. Alternatív megoldást keres, hogy ne kelljen ebben a visszaváltós procedúrában részt vennie. Éllítólag vannak is lehetőségek. Nos, ezeket ismerteti a lap.