Még elérhető, de ebben az esztendőben, sőt, épp egy hónapja nem került már föl friss hír az első, és mindezidáig egyetlen, függetlem hazai hulladékos szakportálra. Úgy tűnik, a Don’t waste it befejezi működését. Korábban is lehetett már olvasni az anyagi nehézségekről, az elmaradt támogatásokról, a szerkesztőség leépítéséről, de most tényleg megállt az egyébként magas látogatottságú, roppant népszerű oldal. Sorsát mindesetre a Dél-Kom Sajtófigylő is nyomon követi. Reméljük, nem a teljes ellehetetlenülésig, hanem a feltámadásig.